Dostępne oferty pracy

Specjalista ds. Marketingu E-Commerce

Sprawdź ofertę

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Karcher Center, PESTAR Sp. z o.o. poszukujemy Specjalistów ds. marketingu e-commerce z doświadczeniem.

Jako Autoryzowany Partner Karcher jesteśmy w gronie liderów Sieci Dealerskiej Karcher w Polsce. W najbliższym czasie planujemy powiększenie sekcji kreowania sprzedaży online o dwa stanowiska. Pierwsze nakierowane na rozwój sklepu internetowego, a drugie na rozwój sprzedaży poprzez Allegro w którym posiadamy status VIP. Nasz zespół nie boi się wyzwań, a kreatywne i skuteczne realizowanie obieranych celów to jedno z naszych hobby. W ostatnich 4 latach dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku tj. najlepszej firmy współpracującej z Karcher Polska.

Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i czujesz że pochłonie Cię nasza pasja, serdecznie zapraszamy. Chętnie rozpoczniemy współpracę również z osobami, które mają nieco mniejsze doświadczenie i nie spełniają wszystkich wymagań, a chciałyby rozwijać się na stanowisku młodszego specjalisty marketingu e-commerce, w takim przypadku prosimy o informację w aplikacji.

Sporadycznie pracujemy zdalnie, jednak nasza zaletą jest wspólna praca na miejscu, stąd poszukujemy osób ze Starogardu Gd. i okolic do 20 km.

    Zadania i wyzwania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej.
  • Tworzenie / obróbka materiałów graficznych zarówno gotowych jak i wykonanie własne w nieskomplikowanym studio fotograficznym. .
  • Tworzenie skutecznych tekstów promocyjnych, opisujących produkty oraz porady – artykuły edukacyjne dla klientów.
  • Analiza skuteczności oraz rentowności prowadzonych działań.

  • Specjalizacja w sprzedaży poprzez Allegro:
  • Rozwój zaawansowanej sprzedaży oraz strategii marketingowych.
  • Zaawansowana bieżąca analiza konkurencyjności ofert na tle innych podmiotów.
  • Wdrażanie dynamicznych zmian wprowadzanych przez Allegro..

  • Specjalizacja w sprzedaży poprzez sklep online:
  • Rozwój istniejącego od 10 lat sklepu internetowego.
  • Uczestnictwo w doborze oraz wdrażaniu narzędzi / modułów / funkcji.
  • Rozwój SEM, SEO, oferty w Ceneo.pl, Opineo.pl.
  • Współpraca w rozwoju marketingu poprzez Facebook, Youtube.

  • Kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe preferowane studia o kierunku marketingowym lub pokrewnym.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość sprzedaży/marketingu poprzez Allegro, Ceneo, Google AdS.
  • Znajomość podstaw SEM, SEO, narzędzi marketingowych Facebook, Youtube.
  • Znajomość podstaw HTML, CSS, mile widziane podstawy Java Script.
  • Podstawowa znajomość programów graficznych: Gimp/Photoshop lub pokrewnych.
  • Umiejętność tworzenia raportów oraz analiz w arkuszu kalkulacyjnym.
  • Chęć otrzymywania wynagrodzenia w formie stabilnej pensji podstawowej oraz możliwości wypracowania istotnej premii zależnie od zaangażowania i wyników podejmowanych działań.
  • Kreatywność i zdolność analizowania z wyciąganiem wniosków.
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, uczciwość.
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność.

  • Zapewniamy:

  • Wiele wyzwań i pozytywnych emocji związanych ze współpracą.
  • Rozwój związany ze specjalizacją w e-Commerce.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, podstawa + premia zależna od wyników.
  • Nowoczesne i efektywne narzędzia do komunikacji ze współpracownikami.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.
  • Specjalizowane szkolenia / konferencje zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.
  • Pracę w miejscu, gdzie cenimy miłą i przyjazną atmosferę, zaangażowanie, inicjatywę oraz skuteczność.
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej działającej od ponad 28 lat.
  • Owocowe czwartki, dopłaty do ubezpieczenia na życie, paczki świąteczne, spotkania / imprezy integracyjne.

Miejsce pracy:

Pestar Sp. z o.o., Starogard Gdański, ul. Iwaszkiewicza 15

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pestar Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pestar Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Iwaszkiewicza 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lider sekcji wdrożeń ERP

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Cyfryzacjafirm.pl Firma PESTAR Sp. z o.o. w Starogardzie Gd. poszukuje:

Lidera sekcji wdrożeń/integracji systemów ERP

Czym się zajmujemy?
Prowadzimy ogólnopolską działalność handlową w obszarze B2B, zajmujemy się sprzedażą, integrowaniem oraz serwisem szerokiej oferty z zakresu: sprzętu IT, urządzeń drukująco–kopiujących, rozwiązań technologicznych dla edukacji, urządzeń związanych z wydrukiem i odczytem kodów kreskowych oraz wdrożeń oprogramowania do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

    Do Twoich zadań będzie należało:

  • Koordynowanie pracy zespołu ds. wdrożeń / integracji ERP
  • Realizacja polityki cenowo sprzedażowej firmy
  • Pozyskiwanie, budowanie i utrzymanie i relacji z klientami firmy
  • Przygotowanie oferty i prezentacja rozwiązań ERP po analizie potrzeb klienta
  • Udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych systemów ERP
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie posprzedażowe wdrażanych systemów u klienta

  • Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli posiadasz:

  • Znajomość zagadnień z obszarów: handel, gospodarka magazynowa, produkcja, kadry i płace
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym)
  • 3-letnie doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • Znajomość min. jednej linii oprogramowania ERP: INSERT, Comarch, Wapro ERP
  • Dużą elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku z różnorodnością zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i organizacyjne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
  • Wynagrodzenie dopełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
  • Szkolenia merytoryczne, udział w konferencjach tematycznych.
  • Przyjazną atmosferę w firmie, nastawioną na współpracę i rozwój,.
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia, owocowe czwartki, spotkania / imprezy integracyjne

Pestar Sp. z o.o., Starogard Gdański, ul. Skarszewska 5B

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu e-commerce.

Specjalistów ds. sprzedaży i marketingu e-commerce z doświadczeniem.

  • Realizacja planów i optymalizacja w sprzedaży internetowej
  • Kreowanie strategii sprzedaży oraz strategii marketingowej e-sklepu w oparciu o analizę sprzedaży i obserwacje rynkowe
  • Stworzenie, wdrożenie oraz odpowiedzialność za strategię obecności marek firmy w kanałach e-commerce
  • Współtworzenie wraz z działem handlowym wielokanałowych kampanii
  • Analiza trendów rynkowych w obszarze e-commerce
  • Analiza rynku pod kątem działań konkurencji (w obszarze działań e-commerce)
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami / dostawcami
  • Ukierunkowanie na wysoki poziom obsługi sprzedaży
  • Analiza wyników sprzedaży
  • Promowanie sklepu w serwisach społecznościowych
  • Budowanie zespołu sprzedażowego

  • Jakich osób szukamy?

  • Wykształcenie wyższe preferowane studia o kierunku marketingowym lub pokrewnym
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Determinacja, decyzyjność i poczucie odpowiedzialności za wynik
  • Mile widziana znajomość zagadnień PPS, PPC – afiliacje, SEO, SEM
  • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych w tym obowiązkowo Google Analytics, Trade Watch

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej działającej od ponad 28 lat
  • Wynagrodzenie zasadnicze dopełnione atrakcyjnym systemem premiowym
  • Rozwój związany ze specjalizacją w E-commerce
  • Możliwość objęcia stanowiska Lidera Sekcji Sprzedaży E-Commerce
  • Przyjemną atmosferę pracy, nastawioną na współpracę i rozwój
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystania umiejętności