Masz pytania zadzwoń!

+48/ 58 560 00 16 w. 31


Czynne w godzinach: pn - pt: 8.00 - 17.00, sb: nieczynne

Ekrany projekcyjne

W naszej ofercie posiadamy ekrany projekcyjne o różnorodnym zastosowaniu i dla różnych typów klientów: ekrany elektryczne, ekrany ręcznie rozwijane, mocowane do ściany i do sufitu, ekrany do zabudowy w sufitach gipsowo-kartonowych, ekrany ramowe, ekrany przenośne na trójnogu, a także powierzchnie projekcyjne.

W naszej ofercie:
  • Ekrany przenośne
  • ekrany ścienne ręczne
  • ekrany ścienne elektryczne

Monitory interaktywne

Monitory interaktywne to kolejny krok w rozwoju technologii interaktywnych, są doskonalszym odpowiednikiem popularnych już w szkołach tablic.

Zalety monitorów są znaczące. Przewyższają tablice m. in. brakiem konieczności współpracy z projektorem multimedialnym i komputerem zewnętrznym, dzięki czemu unikamy problemów z kalibracją sprzętów. Jasny, kontrastowy obraz i wysoka żywotność panelu w porównaniu z parametrami projektora to kolejna zaleta.

Monitory z wbudowanym komputerem OPS stanowią zestaw all-in-one, samowystarczalne urządzenie interaktywne, dodatkowo - przy użyciu statywu - mobilne.

W swojej ofercie posiadamy monitory marek:

AVTEK i CTOUCH

Projektory multimedialne

Projektory multimedialne przestały być towarem luksusowym. Obecnie stanowią doskonałą alternatywę dla telewizorów. Za nieproporcjonalnie niską cenę możesz cieszyć się obrazem o przekątnej 300 cali we własnym domu.

Projektor multimedialny daje ogromne możliwości. Nowoczesne urządzenia służą nie tylko do prezentacji na konferencjach i szkoleniach - stanowią idealne dopełnienie zestawu kina domowego. Wyświetla obraz na ekranie a my oglądamy światło odbite, a nie wyemitowane przez piksele wyświetlacza – co sprawia że faktycznie czujemy się jak w kinie.

W naszej ofercie Projektory:
Mają ograniczoną w porównaniu z projektorami laserowymi żywotność. Są jednak tańsze niż projektory laserowe, hybrydowe i pozwalają na osiąganie bardzo wysokich jasności. Wskazane w przypadku kina domowego, a także dla instytucji, które korzystają z projektora rzadziej i mogą pozwolić sobie na zwłokę przy rozpoczęciu prezentacji.
To najlepsze rozwiązanie dla instytucji, którym zależy na niskich kosztach eksploatacji. Projektor laserowy jest droższy przy zakupie, ale wytrzyma 20 do 30 tys. godzin (od 5 do 10 razy dłużej niż projektor lampowy) W przypadku projektora laserowego należy jednak pamiętać, że nie dokonamy w nim wymiany źródła światła po jego zużyciu.
Są przystosowane do instalacji na ścianach lub sufitach, zapewniają możliwość idealnego ustawienia rozmiaru i ostrości bez obawy o utratę ustawień w przypadku przełączania urządzeń i zostawiania zestawu w bezczynności na dłuższy czasu.
Aby uzyskać odpowiednio duży rozmiar obrazu korzystając ze standardowego projektora należy go odpowiednio oddalić od powierzchni, na którą będziemy rzutować. W przypadku, gdy mamy do czynienia z niewielką salą konferencyjna, wykładową lub po prostu chcemy zorganizować sobie kino domowe w małej sypialni, odpowiednie usytuowanie projektora może stać się problemem. W takich przypadkach na przeciw wychodzi technologia krótkiego rzutu. Dodatkową zaletą, która z pewnością będzie liczyć się w przypadku zastosowań biznesowych, jest brak obaw, że światło projektora będzie razić w oczy prelegenta.

Tablice interaktywne

Jedna taka tablica interaktywna jest alternatywą dla całej pracowni komputerowej poprzez łączenie działań nauczyciela i uczniów. Ta nowoczesna pomoc dydaktyczna umożliwia połączenie tradycyjnego wykładu z prezentowaniem materiałów, np. gotowych lekcji multimedialnych, oferowanych przez producentów programów edukacyjnych.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne oprogramowania, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

W swojej ofercie:

Posiadamy tablice na podczewień i optyczne, jak i również całe zestawy instalacyjne (tablica, projektor, uchwyt i komplet okablowania)

Wizualizery

Wizualizer to urządzenie, które obok tablicy interaktywnej powinno stać się podstawowym wyposażeniem każdej nowoczesnej szkoły. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której nauczyciel chciałby zaprezentować model silnika parowego.

Za pomocą wizualizera i podłączonego do niego projektora ten sam silnik możemy zaprezentować całej klasie na dużej tablicy projekcyjnej. Będzie on doskonale widoczny, a - co istotne - wizualizer podłączony np. do tablicy interaktywnej pozwoli na zapisanie lekcji w formie pliku multimedialnego, który możemy później ponownie wykorzystać.

W naszej ofercie:
  • Wizualizery przenośne
  • Wizualizery stacjonrane

Zapraszamy w dniach:

  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne
mapa-pestar