Otwarcie salonu KARCHER CENTER PESTAR
KARCHER Zmieniamy się dla Was
15 marca 2016
Certyfikat płatności Euler Hermes
Solidny Partner – kolejne potwierdzenie
9 czerwca 2016
Otwarcie salonu Karcher Center PESTAR 1

Dnia 30.03.2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu KARCHER CENTER PESTAR w siedzibie Pestar Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim przy współudziale Dyrekcji Karcher Sp. z o.o. z Krakowa.

Współpraca PESTARu  z firmą KARCHER została zapoczątkowana w roku 2010 czyli przed sześcioma laty.

Przez ostatnie  lata  współpracy z renomowanym producentem urządzeń czyszcząco myjących KARCHER dopracowaliśmy się wyników i standardu pozwalającego na przejście z poziomu autoryzowanego partnera Karcher do  uzyskania statusu Karcher Center . Aktualnie jest to trzeci salon wśród miast powiatowych ( podobne salony działają w  Radomiu  i Ostrołęce ), poza tym funkcjonuje 17 salonów KarcherCenter w miastach wojewódzkich.

Starogard Gdański dołączył więc do grona miast o najwyższym standardzie obsługi klienta branżowego w zakresie doradztwa technicznego , prezentacji urządzeń i serwisu  sprzętu czyszcząco myjącego.

Wśród zaproszonych gości w uroczystym otwarciu uczestniczyli : Prezydent Miasta Starogardu Gdańskiego  Janusz Stankowiak , Zarząd Starogardzkiego Klubu Biznesu Związek Pracodawców z Prezesem Grzegorzem Borzeszkowskim, przedstawiciele przedsiębiorstw i banków  z naszego regionu oraz nasi odbiorcy hurtowi.

Dni 31.03 – 1.04.2016 dla naszych klientów zostały ogłoszone jako Dni Otwarte Karcher Center Pestar z konkursami i dużymi rabatami zakupowymi.

Film z otwarcia salonu karcher