Biurowi.pl wyróżnione tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma
Laur Opineo dla sklepu Biurowi.pl w Rankingu Sklepów Internetowych 2020
14 października 2020
E-GAZELE2020
e-Gazele Biznesu 2020
4 grudnia 2020
Biurowi.pl wyróżnione tytułem Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

Biurowi.pl wyróżnione tytułem Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma


Sklep Biurowi.pl otrzymał wyróżnienie DOBRA MARKA 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii sklepów internetowych z artykułami biurowymi i szkolnymi. Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od jedenastu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Twórcy Programu przeanalizowali te dane i w 2020 jedną z nagród przyznali Biurowi.pl. W uzasadnieniu czytamy: Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Marka Biurowi.pl została w tych badaniach wysoko oceniona, dlatego postanowiliśmy wyróżnić ją tytułem DOBRA MARKA 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii sklepów internetowych z artykułami biurowymi i szkolnymi.

Pozytywne doświadczenia Klientów oraz trwałe relacje poprzez solidne partnerstwo to misja naszej Firmy dlatego wyróżnienie „Dobra Marka” jest dla Biurowi.pl szczególnie cenne, bo dowodzi słuszności filozofii firmy i utwierdza w przekonaniu, że warto jest inwestować w jakość.