Serwis Urządzeń Drukująco-Kopiujących

Serwis Kopiarek

 
Najlepszy serwis to ten, o którego istnieniu Klient nie musi pamiętać.
 

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu 25 lat pracy w serwisie urządzeń kopiujących podpowiada nam, że najlepszy serwis to ten o którego istnieniu klient nie musi pamiętać.

Nasze działania maja na celu głownie zapobieżenie powstawaniu awarii a w przypadku wystąpienia jak najszybsze jej usunięcie.

Kolejnym etapem jest instalacja urządzeń i oprogramowania przez kompetentnych pracowników którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią nie tylko sprawnie serwisować urządzenie ale również w sposób przystępny przeszkolić klientów tak aby mogli wykorzystać jak najwięcej funkcji które posiada maszyna i dołączone do niej oprogramowanie.

Dzięki posiadanemu oprogramowaniu na bieżąco monitorujemy pracę urządzeń i w wielu wypadkach możemy zapobiec wystąpieniu problemu zanim on się ujawni.

Kiedy jednak problem powstanie, a jak uczy doświadczenie jest to nieuniknione nawet przy najlepszej organizacji pracy serwisu, posiadamy narzędzia które w sposób prosty i jednocześnie gwarantujący szybką reakcję serwisu zapewniają łatwą komunikację z nami. Gromadzimy w systemie wszystkie zgłoszenia, umożliwiamy klientom przeglądanie historii serwisowej użytkowanych przez nich maszyn w ten sposób mogą Państwo obiektywnie ocenić naszą pracę.

W rzadkich przypadkach kiedy serwis nie potrafi poradzić sobie z urządzeniem po pierwszym zgłoszeniu zapewniamy udostępnienie urządzenia zastępczego identycznego z posiadanym lub o parametrach nie gorszych.

Oferujemy również kompleksową obsługę serwisową urządzeń w ramach której otrzymują Państwo takie same korzyści jak w przypadku dzierżawy: materiały eksploatacyjne (w tym także tonery), naprawę urządzenia, maszynę zastępczą w przypadku gdy naprawa nie będzie możliwa na miejscu o parametrach takich samych lub lepszych.


Koordynator serwisu kom. 696 493 841