Uruchomienie salonu Karcher Center Pestar w Gdyni
#GaszynChallange – Pestar Sp z o.o.
9 lipca 2020
Laur Opineo dla sklepu Biurowi.pl w Rankingu Sklepów Internetowych 2020
14 października 2020
Dnia 13.10.2020 r. odbyło się oficjalne otwarcie salonu sprzedaży KARCHER CENTER PESTAR w Gdyni przy ulicy Hutniczej 11H z udziałem Przedstawiciela Producenta na Polskę - delegacji Karcher Sp. z o.o. z Krakowa. Otwarciu towarzyszyło przecięcie wstęgi, przemówienia, gratulacje, podziękowania oraz prezentacja nowo powstałego oddziału naszej firmy.
8
Biorąc pod uwagę obecną sytuację w kraju zdecydowaliśmy się przeprowadzić uroczystość w małym gronie, z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności oraz środków higieny i dezynfekcji.
Współpraca z firmą KARCHER została zapoczątkowana w roku 2010, występowaliśmy wówczas jako Autoryzowany Partner Karcher. Po dopracowaniu wyników i standardów w 2016 roku uzyskaliśmy status Karcher Center. Dzięki licznym wyróżnieniom i nieustannemu rozwojowi w porozumieniu z przedstawicielami firmy Karcher Sp. z o.o. postanowiliśmy utworzyć kolejny oddział - salon sprzedaży pod szyldem Karcher Center Pestar w Gdyni.
Nowo otwarty punkt zapewni wszystkim klientom profesjonalne doradztwo, atrakcyjne oferty oraz fachową usługę serwisową urządzeń.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

Pestar-Karcher Gdynia