X Jubileuszowy Kociewski Bieg 4 Jezior oraz konkurs szybkiego czyszczenia
Spływ kajakowy 2017
Firmowy spływ kajakowy 2017
18 lipca 2017
Motocross Pączewo 2017
23 sierpnia 2017

W ubiegłą Sobotę 8 lipca 2017 roku na Stadionie Miejskim w Skórczu uczestniczyliśmy w zawodach sportowych, którym towarzyszył piknik rodzinny. Poza biegiem tradycyjnym konkurowali również biegacze Nordic Walking oraz Rowerzyści w Maratonie MTB „Dzikim Śladem”.

Sobotnia pogoda, mimo kilku chwil niepewności na niebie, dopisała. Biegi oraz maraton MTB zakończyły się niejednym sukcesem. Zawodnicy chętnie korzystali z przygotowanej przez nas myjni rowerów, a najszybsi mogą cieszyć się własnymi urządzeniami Karcher.

Podczas zawodów odbył się również konkurs szybkiego czyszczenia. Konkurencja polegała na jak najszybszym umyciu okna prezentera posmarowanego kremem do rąk 🙂 Następnie należało złożyć myjkę ciśnieniową Karcher. Gratulujemy Zwyciężczyniom, Paniom Elżbiecie, Jolancie i Magdzie! Pani Ela, która była najszybsza, może cieszyć się szybkością sprzątania z myjką do okien Karcher WV 2 Premium na co dzień.

Z bezpośrednich relacji wiemy, że myjki sprawdziły się w 100% nie tylko do mycia rowerów. Organizatorom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy, a wszystkich którzy nie mieli okazji przetestować urządzeń czyszczących Karcher zapraszamy do naszego salonu Karcher Center Pestar w Starogardzie Gdańskim.