KSEROCENTRUM

KSEROCENTRUM czynne jest w godzinach: pn - pt: 9.00 - 17.00 | sobota: NIECZYNNE | tel./fax. +48(58) 562-37-19 w. 12

Zapewniamy Państwu kompleksowy zakres usług w zakresie:

MAŁEJ POLIGRAFII

Prowadzimy usługi ksero, druku i wszelakich rodzajów opraw dokumentów. Oferujemy także usługi bindowania, termobindowania oraz laminowania dokumentów. Kopiujemy materiały czarno białe i kolorowe za pomocą wysokiej jakości maszyn cyfrowych. Wykonujemy również wizytówki, foldery oraz plakaty. Praca na naszych urządzeniach jest ułatwiona dzięki dodatkowym opcjom jakie posiadają m. in. skalowania rysunków, sortowania w komplety.

Miękka i twarda oprawa prac to najczęściej wybierana usługa przez studentów w celu oprawienia prac dyplomowych – magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Oprawa twarda to najpopularniejsza metoda oprawy dokumentów i prac dyplomowych. Oprawa ta idealne nadaje się także do oprawy ważnych umów i aktów, gdyż najlepiej zabezpiecza zawartość. Oprawa miękka, w termookładkę oraz bindowanie idealnie nadaje się do oprawienia prac zaliczeniowych i różnego rodzaju dokumentów.

Laminowanie polega na uszlachetnieniu wydruków poprzez nałożenie folii zabezpieczającej. Dzięki temu zabiegowi laminowany dokument staje się bardziej odporny na działanie wilgoci oraz innych czynników. Laminowanie idealnie nadaje się do zabezpieczenia i jednoczesnego usztywnienia wszelkich materiałów drukowanych - dokumentów, wizytówek, identyfikatorów, zaproszeń itp.

 

 

 

 

 


 PIECZĄTEK

Technologia, którą wykonujemy pieczątki - "flash system" - jest prosta, zapewnia krótki czas procesu produkcji oraz najwyższą jakość i trwałość pieczątek. Ponadto technologia ta w przeciwieństwie do polimerowej jest w 100% przyjazna dla środowiska. Przy procesie produkcji nie są używane wywoływacze, utrwalacze oraz żadne inne płyny i chemikalia. Innowacją tej technologii jest wykorzystanie czułej na światło podczerwieni mikroporowej gumy, którą naświetla się w maszynie błyskowej.

Zalety pieczątek typu flash:

- jakość odbicia ponad 900 dpi (możliwość umieszczenia dowolnego tekstu, grafiki, logo)
- cartridge z tuszem olejowym PIGMENT gwarantującym najwyższą jakość odbicia i żywotność przekraczającą 20.000 odbić (5x więcej niż w tradycyjnym automacie) lub 7 lat użytkowania
- najwyższa jakość wykończenia oprawy, maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy
- możliwość łatwego uzupełniania tuszu
- duże, przezroczyste okienko indeksowe pokazujące treść pieczątki

Jak zamówić Pieczątki?

Zamówienia można składać w tradycyjny sposób w siedzibie naszej firmy lub w sklepie Internetowym www.biurowi.pl.

Gotowe zamówienie można odebrać osobiście lub zamówić przesyłkę na wskazany adres.

W ramach usług oferujemy pieczątki firmy Colop i MODICO.

 
FOTOGADŻETÓW

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na unikalny prezent lub chcesz zrobić bliskiej Tobie osobie niespodziankę, skorzystaj z naszej bogatej oferty Fotogadżetów dostępnych z wybranym przez Ciebie zdjęciem.

Wykonanie fotonadruku możliwe jest na wielu materiałach: koszulkach kubkach, poszewkach, puzzlach, misiach w koszulce do nadruku i wielu innych!

Jak zamówić Fotogadżety?

Zamówienia można składać w tradycyjny sposób w siedzibie naszej firmy lub w sklepie Internetowym www.biurowi.pl.

Gotowe zamówienie można odebrać osobiście lub zamówić przesyłkę na wskazany adres.

 

 

 

 

Więcej informacji oraz aktualne cenniki dostępne są na naszym profilu FB - https://www.facebook.com/kserocentrum.pestar/

 

Szybki kontakt

tel./fax. +48(58) 56 237 19
               +48(58) 56 207 34
               +48(58) 5601869
       fax. +48(58) 5600219

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       www.pestar.com.pl

PESTAR Sp. z o.o.
83-200 Starogard Gdański
ul. Iwaszkiewicza 15

 Niszczenie dokumentów

Recykling

GreenMax

Tworzywa