URZĄDZENIA KOPIUJĄCO DRUKUJĄCE

 W ofercie URZĄDZEŃ KOPIUJĄCO DRUKUJĄCYCH posiadamy produkty m.inn. firm Konica Minolta, Develop, Samsung i HP. Różnorodne serie urządzeń obejmujące pełen zakres dziedzin cyfrowego przetwarzania obrazu. Innowacyjne rozwiązania sprzętowe – od systemów druku produkcyjnego przez elastyczne, wielofunkcyjne urządzenia o różnych prędkościach drukowania, aż po wydajne drukarki laserowe i małe, lecz szybkie urządzenia all-in-one – z doskonałą jakością wydruku kolorowego i czarno-białego. Wydajne aplikacje i inteligentne narzędzia serwisowe czynią z produktów dostępnych w naszej ofercie zintegrowane rozwiązania komunikacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Systemy urządzeń wielofunkcyjnych o różnych prędkościach drukowania pasują do biur każdej wielkości. W naszej bogatej ofercie można znaleźć wszechstronne, wielofunkcyjne urządzenia z możliwością druku kolorowego, kolorowe drukarki laserowe, elastyczne monochromatyczne systemy drukujące, bogaty wybór drukarek czarno-białych – od prostych urządzeń biurowych po urządzenia umożliwiające pracę grupową – a także wydajne i oszczędzające cenną przestrzeń urządzenia wielofunkcyjne.

Dopełnieniem kompleksowej oferty produktów są efektywne narzędzia programowe do rozmaitych zastosowań biurowych oraz druku przemysłowego, zapewniające łatwe do zintegrowania rozwiązania dla wszystkich dziedzin biznesu.

Chętnie zajmujemy się indywidualnym doradztwem w zakresie doboru sprzętu w zależności od stawianych nawet najbardziej wymagających potrzeb. W tym zakresie do Państwa dyspozycji w gotowości znajduje się kilkuosobowy zespół naszych handlowców i specjalistów serwisu.

Urządzenia z naszej oferty możesz zamówić w tradycyjny sposób w siedzibie naszej firmy lub w sklepie Internetowym www.biurowi.pl.

Szybki kontakt

tel./fax. +48(58) 56 237 19
               +48(58) 56 207 34
               +48(58) 5601869
       fax. +48(58) 5600219

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       www.pestar.com.pl

PESTAR Sp. z o.o.
83-200 Starogard Gdański
ul. Iwaszkiewicza 15

 Niszczenie dokumentów

Recykling

GreenMax

Tworzywa