KARCHER

Kärcher to znany na całym świecie producent urządzeń czyszczących dla domu i ogrodu. W swojej ofercie firma posiada również całą gamę produktów do nawadniania ogrodów. Profesjonalne urządzenia Kärcher doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem w zakresie utrzymania czystości – w sposób nie tylko ekonomiczny, ale również przyjazny dla środowiska.

Nasi przedstawiciele handlowi oraz specjaliści Autoryzowanego serwisu są do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa podczas wyboru urządzeń oraz zapewnią Państwu szybkie i sprawne rozwiązanie ewentualnych problemów. Do Państwa dyspozycji oddajemy również Sklep Internetowy www.pestar-karcher.pl , który umożliwia dokonanie zakupów on-line bez pośpiechu w dogodnych dla Państwa godzinach. Zamówiony towar dostarczamy na wskazane miejsce własnym transportem, jak i również za pośrednictwem firm Kurierskich oraz Poczty Polskiej.

Dodatkowo poza ofertą sprzedażową i Autoryzowanym serwisem oferujemy możliwość wynajmu urządzeń profesjonalnych dla osób prywatnych i firm, które nie planują zakupu urządzeń profesjonalnych, natomiast okresowo chcą z nich korzystać. Naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu urządzeń na jeden lub kilka dni. Dzięki czemu nasi klienci sami decydują ile chcą zapłacić za możliwość korzystania z urządzeń profesjonalnych firmy Kärcher.

Szybki kontakt

tel./fax. +48(58) 56 237 19
               +48(58) 56 207 34
               +48(58) 5601869
       fax. +48(58) 5600219

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       www.pestar.com.pl

PESTAR Sp. z o.o.
83-200 Starogard Gdański
ul. Iwaszkiewicza 15

 Niszczenie dokumentów

Recykling

GreenMax

Tworzywa