BIUROSERWIS

Asortyment, artykułów papierniczo-biurowych, proponowany przez Naszą firmę to ekscytująca podróż po nowoczesnych produktach renomowanych producentów. Szeroki wachlarz asortymentowy dopasowany jest do różnorodnych potrzeb klientów i charakteryzuje się wysoką, jakością oraz rozsądną ceną.

Produkty oferowane przez Nas oferowane są w kilkunastu kategoriach: Urządzenia biurowe; Materiały eksploatacyjne; Akcesoria komputerowe; Oprawa dokumentów; Prezentacja i konferencje; Organizacja i archiwizacja; Pieczątki; Akcesoria biurowe; Przybory do pisania i korygowania; Koperty, zeszyty, bloki; Papier; Etykiety i maszyny do oznaczania; Meble, krzesła i wyposażenie gospodarcze; Artykuły higieniczne i środki czystości; Artykuły spożywcze.

Na Państwa życzenie, nasi przedstawiciele handlowi dostarczą szczegółowy katalog produktów - działamy w sieci ALL4OFFICE PARTNER21. Do Państwa dyspozycji oddajemy również Sklep Internetowy www.biurowi.pl , który umożliwia dokonanie zakupów on-line bez pośpiechu w dogodnych dla Państwa godzinach. Zamówiony towar dostarczamy na wskazane miejsce własnym transportem, jak i również za pośrednictwem firm Kurierskich oraz Poczty Polskiej.

Szybki kontakt

tel./fax. +48(58) 56 237 19
               +48(58) 56 207 34
               +48(58) 5601869
       fax. +48(58) 5600219

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       www.pestar.com.pl

PESTAR Sp. z o.o.
83-200 Starogard Gdański
ul. Iwaszkiewicza 15

 Niszczenie dokumentów

Recykling

GreenMax

Tworzywa